Onze Gemeenteraadsleden maart 2018

Door Titus Burgers op 30 maart 2018

Dankzij jullie steun hebben we vanaf de verkiezingsdag kunnen genieten van een mooi verkiezingsresultaat. Vele complimenten heb ik gekregen van inwoners, bestuurders in de regio en ambtenaren. Complimenten voor de PvdA Wijchen! We hebben laten zien dat we een hechte en sterke club zijn die met een tomeloze energie campagne heeft gevoerd. Ik dank ook alle PvdA ambassadeurs, die zichtbaar of onzichtbaar, onze boodschap hebben uitgedragen. De kracht van ons team is gezien door onze huidige partners in de coalitie. Dit heeft erin geresulteerd dat we gevraagd zijn om samen met K8W en de VVD te werken aan een nieuw coalitieakkoord. Na de Pasen gaan we met elkaar in gesprek om met een mooi akkoord te komen, waarin we de PvdA idealen herkennen. Jullie worden op de hoogte gehouden als er meer nieuws is.

Titus Burgers, politiek leider PvdA Wijchen.

 

Titus Burgers

Titus Burgers

Titus burgers, 52 jaar, leeft samen met Florence Kleijnen en heeft 2 kinderen. Titus geeft leiding aan de techniekafdelingen op een technische school in Oss. In de Osse gemeenschap zit hij in werkgroepen die het onderwijs en bedrijfsleven aan elkaar verbindt. Naast de politiek beleeft Titus veel plezier aan sport. Hij beleeft actief veel plezier

Meer over Titus Burgers